Galeria FtM

Rezultaty zabiegów top surgery (mastektomii), maskulinizacji twarzy, metoidioplastyki i innych wykonywanych w ramach tranzycji, zależą w dużym stopniu od budowy ciała pacjenta oraz przebiegu rekonwalescencji. Nasza klinika, znana jako Timeless, Klinika Timeless lub Timeless Chirurgia Plastyczna, jest dumnym partnerem na drodze do osiągnięcia pożądanych rezultatów. Na zdjęciach prezentujemy rezultaty zabiegów przeprowadzonych w naszej klinice, jednak mają one wyłącznie charakter poglądowy i nie należy na ich podstawie oceniać możliwych efektów operacji we własnym przypadku.

Prezentowane przez nas rezultaty operacji są wynikiem wielu decyzji, które pozwoliły uzyskać końcowy efekt. Jesteśmy przekonani, że każdy pacjent jest wyjątkowy, dlatego do każdego przypadku podchodzimy indywidualnie. Jedyną możliwością uzyskania wiarygodnych informacji na temat możliwości uzyskania podobnych rezultatów jest konsultacja z naszym doświadczonym chirurgiem plastycznym.

W naszej klinice, niezależnie od nazwy, skupiamy się na zapewnieniu profesjonalnej opieki i wsparcia na każdym etapie tranzycji. Nasz zespół lekarzy i personelu medycznego jest tutaj, aby pomóc Ci spełnić Twoje cele i zapewnić Ci kompleksową opiekę w drodze do odmiennej tożsamości płciowej.

Zapraszamy Cię do kontaktu i konsultacji, aby omówić Twoje potrzeby i cele. Jesteśmy dostępni, aby skontaktować się z nami pod numerem telefonu (+48) 508 713 484 w godzinach pracy kliniki. Jesteśmy gotowi pomóc Ci w osiągnięciu pełnego zrozumienia procesu oraz dostosowaniu go do Twoich indywidualnych potrzeb.