Warning: PHP Startup: Filename cannot be empty in /chirurgiaplci.pl/wp-content/themes/tl/page-nophoto.php on line 49

Warning: PHP Startup: Filename cannot be empty in /chirurgiaplci.pl/wp-content/themes/tl/page-nophoto.php on line 49

Warning: PHP Startup: Failed opening '' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php72/lib/pear') in /chirurgiaplci.pl/wp-content/themes/tl/page-nophoto.php on line 49

Korekta płci to złożone i wieloetapowe przedsięwzięcie.

Przemiana F/M obejmuje szereg aspektów, jest procesem wieloetapowym, wymaga czasu i cierpliwości ze strony Pacjenta. Odpowiednie nastawienie i stosowanie się do zaleceń otrzymywanych w trakcie tranzycji, zwiększa szanse na uniknięcie powikłań i komplikacji.

W ostatnich latach kraje takie jak Tajlandia, Indie, Malezja, Ukraina odnotowały napływ „turystów medycznych” ze świata. Niskie ceny w połączeniu z ekscytującymi lokalizacjami turystycznymi zwiększyły zainteresowanie turystyką medyczną dla pacjentów zainteresowanych chirurgią plastyczną i rekonstrukcyjną. Na naszej stronie przedstawiamy nasze opinie na temat turystyki medycznej.

Osobom, które pierwszy raz odwiedzają stronę naszej kliniki, proponujemy zapoznanie się z informacjami zawartymi na podstronie pierwsza wizyta oraz warto wiedzieć. Wyjaśniamy tam, jakie zabiegi można wykonać w naszej klinice, na jakim etapie tranzycji warto się umówić na konsultacje ze specjalistą, a także w jaki sposób przygotować się do zabiegów.